Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis Juosta0131_01Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis Bandage01Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis Juosta0131_03Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis Solaninas0312Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis Juosta0131_05Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis Juosta0131_06Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis Juosta0609

 

 Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis

Go down 
AutoriusPranešimas
Naomi
Žurnalistė
Žurnalistė
Naomi


Lytis : Female Reputacija : 31
Pranešimų skaičius : 1125
Fav. aktorė(s) : Toda Erika, Takeuchi Yuko, Hirosue Ryoko, Kuroki Meisa, Matsushima Nanako, Arimura Kasumi
Fav. aktorius(iai) : Oda Yuji, Sato Koichi, Matsuda Shota, Ninomiya Kazunari, Mizobata Junpei, Tamayama Tetsuji
Žiūrima drama : Ohisama, Carnation, Kaeru no Oujo-sama, VISION, Tsumi to Batsu, Akumu-chan

Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis   Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis EmptySk. 03 27 2011, 19:27

Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis

Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis 20110319_stardust-21

Čia jums pateikiame dar daugiau Stardust talentų žodžių, skirtų žemės drebėjimo aukoms.

Išvysite aktorių Kaho, Matsuyuki Yasuko, Nakatani Miki, Ando Masanobu, Hongo Kanata, Okada Masaki žodžius.

Ando Masanobu

Visiems, kurie yra Tohoku regione, kurie buvo paveikti stipriausio žemės drebėjimo nuo 1923-ųjų. Sunku taip paprastai paklausti "ar jums viskas gerai?". Dar sunkiau surasti tinkamus žodžius, kuriuos galėčiau jums ištarti.

Vienas dalykas, kurį žinau, jog toji teigiama energija, atgaivino gyvenimą ir viltį žmonių, kurie buvo išgelbėti. Tai suteikė man stiprybės ištverti sunkiausius įvykius. Aš perduosiu šią stiprybę, kurią gavau iš jūsų, per savo vaidmenis ir pasistengsiu pasidalinti - nors truputėlį - šią stiprybe su žmonėmis, kuriems dabar sunku. Žmonės, kurie gyvename Japonijoje, mes galime ištverti šį tamsų laikotarpį, jei darysim tai kartu.


Hongo Kanata

Iš visos širdies noriu pareikšti savo gailestį ir užuojautą visoms aukoms. Aš pats esu kilęs iš Sendai. Netekau amo, kai pamačiau, kas nutiko vietai, kurioje užaugau. Nuoširdžiai tikiuosi, kad visi ten esantys žmonės sulauks reikiamos psichologinės pagalbos ir atstatinėjimai prasidės kaip įmanoma greičiau.

Kaho

Nesu tikra, kokius žodžius turėčiau pavartoti, kai aplinkui pilna tiek daug netekčių. Kiekvieną dieną jaučiuosi taip, lyg bet kurią akimirką galėčiau sutrupėti. Dar niekad nesu taip jautusis. Aš suprantu, jog ten esantys žmonės, jaučiasi daug siaubingiau negu aš. Todėl man dar labiau drasko širdį.

Negi nėra nieko, ką aš galėčiau padaryti? Kuo daugiau apie tai galvoju, tuo silpnesnė jaučiuosi, nes esu bejėgė, ką nors pakeisti. Tačiau aš noriu prisidėti viskuo, kuo galiu, kad padėčiau žmonėms. Melsiuos iš visos širdies, kad kaip įmanoma greičiau viskas pasibaigtų ir grįžtų įprastos, ramios dienos.


Matsuyuki Yasuko

Aš verkiau dėl daugybės žmonių: dėl tų, kurie sužeisti, dėl tų, kurie mirė. Net jeigu ir nedaug, yra dalykų, kuriuos mes galime padaryti... Aš noriu padaryti tai, ką aš galiu dabar. Nors ir nedaug jėgų, tačiau noriu jomis pasidalinti su jumis... Prašau, palaukit... Mes ištversim visa tai kartu...

Nakatani Miki

Šiuo metu Japoniją gaubia neapsakomas liūdesys ir daugybė žmonių yra išvarginti, netekę žodžių dėl nepakeliamo skausmo, kurį jiems tenka kęsti. O kaip neliūdėti, kai neįmanoma susisiekti su tais kuriuos mylim ir norim apsaugoti? Būtų gerai, jeigu jie galėtų verkti, tiek, kiek norėtų, kol išsiverktų, tačiau yra žmonių, taip šokiruotų, kad jie net verkti nebesugeba.

Svarbu yra ne tik materialinė parama. Svarbiausia yra pasiekti aukų širdis ir išklausyti, ką jie nori mums pasakyti. Tai yra taip nesąžininga, jog mes matom, kas vyksta ir negalim nieko padaryti. Prašau, gyvenkit. Gyvenkit, gyvenkit ir išgyvensite visa tai.


Okada Masaki

Kai mąstau apie visus tuos žmones, kenčiančius skausmą žemės drebėjimo dėka, man labai skaudą širdį. Nesu tikras, ką galiu padaryti, o ir nauda iš manęs šiuo atveju ne kokia. Bet aš vis tiek galvoju, kuo galiu padėti. Noriu jums padėti nors šiek tiek, jeigu tai įmanoma.

Informacija: TokyoHive
Atgal į viršų Go down
http://asiancinemalovers.webs.com
 
Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis
» Daugybė garsių Korėjos idol'ų siunčia palaikančią žinutę Japonijai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą! :: Pagrindinis! :: Naujienos-
Pereiti į: