Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis Juosta0131_01Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis Bandage01Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis Juosta0131_03Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis Solaninas0312Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis Juosta0131_05Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis Juosta0131_06Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis Juosta0609

 

 Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis

Go down 
AutoriusPranešimas
Naomi
Žurnalistė
Žurnalistė
Naomi


Lytis : Female Reputacija : 31
Pranešimų skaičius : 1125
Fav. aktorė(s) : Toda Erika, Takeuchi Yuko, Hirosue Ryoko, Kuroki Meisa, Matsushima Nanako, Arimura Kasumi
Fav. aktorius(iai) : Oda Yuji, Sato Koichi, Matsuda Shota, Ninomiya Kazunari, Mizobata Junpei, Tamayama Tetsuji
Žiūrima drama : Ohisama, Carnation, Kaeru no Oujo-sama, VISION, Tsumi to Batsu, Akumu-chan

Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis   Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis EmptyAntr. 03 22 2011, 14:42

Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis

Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis 20110319_stardust-1

Aktoriai, aktorės, muzikantai, kurie priklauso Stardust agentūrai, nusprendė, jog laikas ir jiems pareikšti užuojautą nukentėjusiems. Jie siunčia šilčiausius savo žodžius.

I-oje dalyje išvysite grupės Momoiro Clover, dainininkų K ir YUI ir modelių bei aktorių Rinka, SHIHO ir Suzuki Emi žodžius.

Momoiro Clover

Mes nežinom, ką dabar daryti. Kiek mes šešios galim nuveikti yra labai nedaug, visai menka. Tačiau mes stengsimės ir mažus savo darbus jungsim į vieną didelį kol ateis diena, kai visi galėsime pasipuošti šypsenomis.

K

Kadangi šiuo metu esu armijoje, labai gaila, jog negalėjau paskambinti į Japoniją. Visas žemės drebėjimo ir kitų nelaimių pasekmes sužinojau televizijos dėka. Man skauda širdį, kai pagalvoju, kaip turėtų jaustis žmonės, kurie yra paliesti šių įvykių.

Aš reiškiu savo užuojautą tiems, kurie neteko tų, kuriuos mylėjo bei tiems, kurie pasimetę nežinioje ir nežino ar jų artimieji sveiki ir gyvi. Požeminiai smūgiai nesibaigia, todėl man labai neramu. Jaučiuosi sugniuždytas, nes dabar galiu tik melstis, kad Japonija nesulauktų daugiau žalos. Gyvenau šioje šalyje apie 7 metus, todėl žinau, kad Japonija ir patys japonai yra protingi, solidūs ir rūpestingi. Aš niekad nemaniau, jog šiai šaliai teks iškęsti tokį skausmą kaip šis. Tačiau aš tikiu, jog Japonija atsities ir visa širdimi ją palaikau.

Teko girdėti, jog ten vis dar šalta, trūksta maisto, tačiau, prašau, nepraraskite vilties ir stiprybės. Aš, būdamas Korėjoje, daug melsiuosi už visus jus, kad kuo greičiau grįžtumėte į normalaus gyvenimo vėžes.


YUI

Man drasko širdį, kai pagalvoju apie tą padėti ir liūdesį, kuriuos kenčia žmonės, esantys nusiaubtose vietose. Stiprybės sėmiausi iš kitų žmonių, kurie mane palaikė. Aš jiems labai dėkinga. Daug galvojau apie visus ryšius, kurie sieja mane ir jus muzikos bei koncertų dėka. Aš noriu, kad mes ir vėl susitiktume besišypsančiais veidais. Kad tai pasiekti, aš labai stengsiuosi ir padarysiu viską, ką dabar galiu.

Prašau, laikykitės.


Rinka

Jei atvirai, visi žodžiai, kuriuos pasakau šiuo metu man atrodo nerimti. Vieninteliai dalykai, kuriuos galiu padaryti, paaukoti ir padėti labdarai, bet... jeigu yra daugiau dalykų, kuriuose būtų reikalinga mano pagalba, aš atiduosiu visas jėgas ir energiją, jog juos įvykdyčiau.

SHIHO

Įveikime šią nelaimę sujungdami savo širdis į vieną ir suvienydami savo stiprybę. Aš meldžiuosi, kad žmonės, esantys nukentėjusiose vietose būtų sveiki ir, kad viskas būtų greitai atstatyta.


Suzuki Emi

Dėl žemės drebėjimų ir cunamių įvyko siaubingų nuostolių, ypač Tohoku regione. Palaikykime žmones, padėkime, kuo galime. Pavyzdžiui, taupykime elektrą, padovanokime maisto ir degalų. Aš meldžiuosi, kad visi mes galėtume šypsotis taip, kaip anksčiau.

Informacija: TokyoHive
Atgal į viršų Go down
http://asiancinemalovers.webs.com
 
Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: I dalis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Stardust žvaigždės siunčia žodžius nelaimės aukoms: II dalis
» Daugybė garsių Korėjos idol'ų siunčia palaikančią žinutę Japonijai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą! :: Pagrindinis! :: Naujienos-
Pereiti į: