Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje Juosta0131_01Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje Bandage01Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje Juosta0131_03Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje Solaninas0312Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje Juosta0131_05Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje Juosta0131_06Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje Juosta0609

 

 Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje

Go down 
AutoriusPranešimas
Naomi
Žurnalistė
Žurnalistė
Naomi


Lytis : Female Reputacija : 31
Pranešimų skaičius : 1125
Fav. aktorė(s) : Toda Erika, Takeuchi Yuko, Hirosue Ryoko, Kuroki Meisa, Matsushima Nanako, Arimura Kasumi
Fav. aktorius(iai) : Oda Yuji, Sato Koichi, Matsuda Shota, Ninomiya Kazunari, Mizobata Junpei, Tamayama Tetsuji
Žiūrima drama : Ohisama, Carnation, Kaeru no Oujo-sama, VISION, Tsumi to Batsu, Akumu-chan

Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje   Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje EmptyPir. 06 27 2011, 12:08

Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje

Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje 20110626_andalucia_001

Birželio 25-ąją, aktoriai Oda Yuji, Ito Hideaki, Kuroki Meisa ir Toda Erika pasirodė naujojo filmo "Andalucia: Revenge of the Goddess" premjeroje, kartu su režisieriumi Nishitani Hiroshi.
Šis filmas jau yra trečias darbas, po "Amalfi: Rewards of the Goddess - Amalfi: Deivės atpildas" ir "Diplomat Kuroda Kosaku". Istorija prasideda, kai Andoroje nužudomas investuotojas iš Japonijos. Tirdamas įvykį, Kuroda (vaid. Oda Yuji) susiduria su Interpolo tyrėju Kotari Makoto (vaid. Ito Hideaki). Kuroki vaidina Shindo Yuka, vieną iš pagrindinių liudininkių, o Toda - Adachi Kanae, japonų diplomatę, dirbančią generaliniam Japonijos konsulate Barselonoje. Beveik visas filmo veiksmas vyksta Ispanijoje.

"Ačiū visiems, kurie čia susirinko šį šeštadienio rytą. Dirbti kartu su tokiais šauniais aktoriais ir dar Europoje buvo mano svajonė. Džiaugiuosi, jog ji išsipildė", tarė Oda. Tuomet jis paklausė minios: "Noriu išgirsti Jūsų nuomonę. Kaip jums patiko?" Atsakymas atėjo akimirksniu: Nerealiai!
Oda tęsė kalbą pasakodamas apie savo veikėją: "Norėdamas žiūrovams jį parodyti kitokį nei ankstesniuose darbuose, paklausiau režisieriaus ar būtų galima įpinti šiek tiek komedijos elementų. Iš pirmo žvilgsnio Kuroda yra nepriekaištingai rimtas, tačiau net ir jis turi nevykusių savybių. Norėjau žiūrovams parodyti šiek tiek jo nemokšiškumo."

"Kadangi filmavimai baigėsi ne taip ir seniai, man šiek tiek keista vėl visus taip greitai išvysti. Tikiuosi, jog nemaža dalis žmonių žiūrės šį filmą. Kadangi mano veikėja nešiojo su savimi paslaptį, kone viso filmo metu mane graužė vienatvės jausmas. Kai viską baigėm, pajutau palengvėjimą", tarė Kuroki. Ji taip pat užsiminė kaip vienos scenos metu jai teko nusibrozdinti kelį: "Iš tikrųjų, buvo baisoka".

Toda taip pat turėjo ką papasakoti: "Filme "Amalfi", režisierius iškirpo beveik visas scenas, kuriose aš kalbėjau itališkai ir dėl man norėjosi jį pritrėkšti. Džiaugiuosi, jog šiame filme jis paliko kelias scenas, kur kalbu ispaniškai."

Filmas kino teatruose pasirodė prieš dvi dienas.



Spoiler:

Informacija: TokyoHive
Atgal į viršų Go down
http://asiancinemalovers.webs.com
 
Oda, Ito, Kuroki ir Toda pasirodė "Andalucia" premjeroje
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Akanishi Jin ir Kuroki Meisa susituokė
» Moriyama, Nagasawa, Naka, Maki ir Aso pasirodė "Moteki" spaudos konferencijoje, vilkėdami happi apsiaustus
» Toda Erika, Kase Ryo vaidins „Keizoku“ tęsinyje
» Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE"
» Toda Erika ir Miura Haruma vaidins naujoje pirmadienio dramoje

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą! :: Pagrindinis! :: Naujienos-
Pereiti į: