Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE" Juosta0131_01Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE" Bandage01Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE" Juosta0131_03Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE" Solaninas0312Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE" Juosta0131_05Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE" Juosta0131_06Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE" Juosta0609

 

 Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE"

Go down 
AutoriusPranešimas
Naomi
Žurnalistė
Žurnalistė
Naomi


Lytis : Female Reputacija : 31
Pranešimų skaičius : 1125
Fav. aktorė(s) : Toda Erika, Takeuchi Yuko, Hirosue Ryoko, Kuroki Meisa, Matsushima Nanako, Arimura Kasumi
Fav. aktorius(iai) : Oda Yuji, Sato Koichi, Matsuda Shota, Ninomiya Kazunari, Mizobata Junpei, Tamayama Tetsuji
Žiūrima drama : Ohisama, Carnation, Kaeru no Oujo-sama, VISION, Tsumi to Batsu, Akumu-chan

Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE"   Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE" EmptyAntr. 04 12 2011, 12:01

Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE"

Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE" 20110412_toda_001

Aktorė Toda Erika, kartu su Ichihara Hayato ir pulku policijos šunų, vaidins naujame filme "DOG x POLICE".

Filme bus pasakojama istorija apie šunų ir jų dresuotoją bendras pastangas gaudant serijinį sprogdintoją. Policijos šunys yra įpratę suousti pavojingas medžiagas, engti nusikaltėlius ir dalyvauti gelbėjimo operacijose, ypač po tokių katastrofų kaip didysis žemės drebėjimas Tohoku regione. "Mes norime perteikti istoriją apie policijos šunis, kurių misija - gelbėti žmonių gyvybes", paaiškino prodiuseris.

Toda vaidins policininkę, įvairiapusiškai dresuojančią šunis. Kitaip tariant, dresuotoją.

Šio filmavimo dėka, Todai teko išmokti daugybę dalykų apie šunis ir jų dresavimą. Ji ne tik visa tai greitai įsisavino, bet ir susidraugavo bei pamilo savo naujuosius kolegas. Ji tarė: "Aš jau seniai žinojau, jog šunys yra tikri pagalbininkai, kai reikia surasti tokius dalykus kaip narkotikai ar, kai reikia gelbėti žmones nusiaubtose vietose. Šio filmavimo dėka išmokau, jog šunys gali tikrai daug. Jie sugeba ne tik išaiškinti nusikaltimą, bet ir užkirsti jam kelią".

Penki iš besifilmuojančių šunų dalyvavo gelbėjimo operacijoje, Tohoku regione. Vien nuo minties, jog jai tenka dirbti su tikrais didvyriais, Toda šiame filme stengiasi įdėti kuo daugiau širdies. Ji pasakė: "Aš noriu perteikti... Ne, aš jaučiu, jog mano pareiga yra perteikti tas dideles šunų bei jų dresuotojų pastangas ir užsidegimą. Taip aš jaučiuosi filmuodamasi šiame filme ir džiaugiuosi, jog man teko toks šansas."

Filmavimai vyko Kawagoe, Saitamoje, tomis dienomis, kai Japoniją palietė žemės drebėjimas. Laimei, niekas iš aktorių ar šunų nenukentėjo. Kadangi atkurti filmavimo aikštelę nebuvo lengva, aktoriai pora savaičių galėjo atsipūsti. Filmavimai tęsėsi Kobės filmų ofiso dėka, kuriam jau kartą yra tekę susidurti su panašia situacija 1995-aisiais.

Prodiuseris pridėjo: "Mes norime sukurti tokį filmą, kuris būtų pajėgus pritraukti visus šalies žmones. Filmą, kuris juos sužadintų, paliestų, duotų stiprybės ir priverstų šypsotis."

DOG x POLICE” Japonijos kino teatruose pasirodys šių metų spalio 1-ąją.

Informacija: TokyoHive
Atgal į viršų Go down
http://asiancinemalovers.webs.com
 
Toda Erika vaidins šunų dresuotoją filme "DOG x POLICE"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Toda Erika, Kase Ryo vaidins „Keizoku“ tęsinyje
» Toda Erika ir Miura Haruma vaidins naujoje pirmadienio dramoje
» Aragaki Yui vaidins "Shinzanmono" filme
» Arimura Kasumi vaidins filme "Little Maestra"
» Ikuta Toma vaidins "The Tale of Genji" filme

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą! :: Pagrindinis! :: Naujienos-
Pereiti į: