Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija Juosta0131_01Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija Bandage01Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija Juosta0131_03Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija Solaninas0312Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija Juosta0131_05Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija Juosta0131_06Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija Juosta0609

 

 Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija

Go down 
AutoriusPranešimas
Naomi
Žurnalistė
Žurnalistė
Naomi


Lytis : Female Reputacija : 31
Pranešimų skaičius : 1125
Fav. aktorė(s) : Toda Erika, Takeuchi Yuko, Hirosue Ryoko, Kuroki Meisa, Matsushima Nanako, Arimura Kasumi
Fav. aktorius(iai) : Oda Yuji, Sato Koichi, Matsuda Shota, Ninomiya Kazunari, Mizobata Junpei, Tamayama Tetsuji
Žiūrima drama : Ohisama, Carnation, Kaeru no Oujo-sama, VISION, Tsumi to Batsu, Akumu-chan

Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija   Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija EmptyKv. 10 13 2011, 15:00

Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija

Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija 20111011_nazotoki_pressconference1

Spalio 11-ąją dramos “Nazotoki wa Dinner no Ato de” aktoriai Sakurai Sho, Kitagawa Keiko ir Shiina Kippei pasirodė spaudos konferencijoje, kuri vyko prabangiame keleiviniame laive, pavadinimu “Sealine Tokyo Symphony Classica“.

Ši konferencija priminė Sakurai apie debiutinę ARASHI spaudos konferenciją, kuri taip pat vyko keleiviniame laive. Jis tarė: "Tai pirmas kartas, praėjus 12-ai metų po mano debiuto, kai aš dalyvauju spaudos konferencijoje laive... todėl šiek tiek jaudinuosi." Kalbėdamas apie savo unikalų dramos veikėją, Sakurai pasakė: "Tikiuosi, jog man pavyks sukurti dar neregėtą detektyvą."

“Nazotoki wa Dinner no Ato de” yra detektyvinė drama, sukurta pagal populiarią Higashigawa Tokuya novelę tokiu pačiu pavadinimu. Reiko (Kitagawa) yra turtingų verslininkų duktė, neseniai pradėjusi detektyvės karjerą. Tačiau šis darbas jai sunkiai sekasi dėl kvailai užsispyrusio viršininko Kazamatsuri (Shiina). Bet čia į pagalbą ateina liokajus Kageyama (Sakurai), kuris padeda išaiškinti įvairiausias bylas.

Sakurai pridūrė: "Anksčiau man yra tekę skaityti šią novelę, tačiau net nebūčiau pagalvojęs, jog kada nors vaidinsiu Kageyama. Buvau nustebęs. Tačiau tikiuosi, kad su mokytojų pagalba, man pavyks tapti puikiu liokajumi." Paklaustas, ką pats veikia po vakarienės (Nazotoki wa Dinner no Ato de išvertus iš japonų - Byla po vakarienės), Sakurai atsakė: "Išsimaudau. Juk tai gerai, ar ne?"

Kitagawa papasakojo apie savo veikėją: "Reiko yra sąžininga ir tyra. Tai pirmas kartas, kai vaidinu tokią veikėją ir visą laiką filmuodavausi mokydamasi iš vyresniųjų. Tikiuosi, jog ši drama bus tokia, kuri prajuokins žiūrovus."

Shiina taip pat pasisakė: "Pirmojo nusikaltimo negalėjau lengvai išnarplioti, bet man tai buvo nauja. Manau, jog tai naujoviška, bet tuo pačiu ir šilta drama, kuri skiriasi nuo kitų."

“Nazotoki wa Dinner no Ato de” prasidės nuo spalio 18-os.

Informacija: TokyoHive
Atgal į viršų Go down
http://asiancinemalovers.webs.com
 
Dramos "Nazotoki wa Dinner no Ato de" spaudos konferencija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Dramos „Nagareboshi“ pristatymas ir spaudos konferencija
» “Mary stayed out all night” spaudos konferencija
» Moriyama, Nagasawa, Naka, Maki ir Aso pasirodė "Moteki" spaudos konferencijoje, vilkėdami happi apsiaustus
» Laukiamiausios sezono dramos
» Laukiamiausios rudens sezono dramos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą! :: Pagrindinis! :: Naujienos-
Pereiti į: