Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011" Juosta0131_01Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011" Bandage01Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011" Juosta0131_03Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011" Solaninas0312Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011" Juosta0131_05Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011" Juosta0131_06Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011" Juosta0609

 

 Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011"

Go down 
AutoriusPranešimas
Naomi
Žurnalistė
Žurnalistė
Naomi


Lytis : Female Reputacija : 31
Pranešimų skaičius : 1125
Fav. aktorė(s) : Toda Erika, Takeuchi Yuko, Hirosue Ryoko, Kuroki Meisa, Matsushima Nanako, Arimura Kasumi
Fav. aktorius(iai) : Oda Yuji, Sato Koichi, Matsuda Shota, Ninomiya Kazunari, Mizobata Junpei, Tamayama Tetsuji
Žiūrima drama : Ohisama, Carnation, Kaeru no Oujo-sama, VISION, Tsumi to Batsu, Akumu-chan

Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011"   Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011" EmptyPen. 09 02 2011, 17:46

Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011"

Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011" 20110902_bestofbeauty1

Rugsėjo 1-ąją aktorė Hirosue Ryoko pasirodė apdovanojimų ceremonijoje "Gražiausi 2011". Tai pirmas kartas, kai ji pasirodė viešame renginyje po sūnaus gimimo kovo mėnesį.

Spaudos atstovai klausinėjo: "Kaip jūsų vyras bei sūnus? Ar jiems viskas gerai?". Ji: "Ačiū, viskas gerai".

Pernai ji ištekėjo, o jau šiemet susilaukė vaiko. "Mėgaujamės kiekviena diena, kai būnam kartu. Aš taip pat gaminu jiems valgyti," tarė Hirosue.

Nacionalinis grožio savaitės komitetas pradėjo šiuos rinkimus dar 2004-aisiais, kad neliktų nepastebėti žmonės, kurie tiesiog šviečia grožio industrijoje. "Gražiausio 2011" apdovanojimas atitenka tiems, kurie tobulina savo talentus, šitaip darydami naudos ne tik sau, bet ir kitiems. Be Hirosue, apdovanojimus gavo Mizobata Junpei, Toda Erika, Gouriki Ayame ir Makise Riho. Be to, Terry Ito taip pat dalyvavo ceremonijoje, kaip ypatingas svečias bei dalyvavo priėmimo pokalbyje.

Kaip vienintelis šių metų laimėtojas iš vyrų, Mizobata tarė: "Man didelė garbė. Jei atvirai, nenaudoju nieko, kas man padėtų tapti gražesniu. Manau, kad tik mokėjimas atsipalaiduoti yra susijęs su grožiu.". "Kasdien nepamiršdama būti dėkinga, šypsotis ir į viską žiūrėti pozityviai, noriu dalintis savo laime su visais", pasisakė Gouriki. Toda taip pat neatsiliko: "Aš ir toliau stengsiuosi iš visų jėgų bei tobulėsiu ne tik išore, bet ir vidumi".

Tuo tarpu Makise, kuriai šį gruodį sueina 40, pakomentavo: "Šis apdovanojimas mane tikrai padrąsino, kadangi jį gavau prieš man sukankant 40. Todėl noriu gyventi turiningai tiek išore, tiek vidumi".

Spoiler:

Informacija: TokyoHive
Atgal į viršų Go down
http://asiancinemalovers.webs.com
 
Hirosue Ryoko pirmą kartą viešai pasirodo po gimdymo + "Gražiausi 2011"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Hirosue Ryoko naujoje reklamoje
» Buvęs aktorius Shimizu Kentaro 5 – ą kartą suimtas už narkotikų vartojimą
» Taisyklės forumo žurnalistams - papildyta 2011.02.18d.
» Nikkan Sports Drama Grand Prix 2011 Spring laimėtojai
» Nikkan Sports Drama Grand Prix 2011 Summer laimėtojai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą! :: Pagrindinis! :: Naujienos-
Pereiti į: