Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPagrindinisLatest imagesRegistruotisPrisijungti
"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun Juosta0131_01"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun Bandage01"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun Juosta0131_03"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun Solaninas0312"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun Juosta0131_05"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun Juosta0131_06"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun Juosta0609

 

 "Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun

Go down 
AutoriusPranešimas
ChunElla
Administratorė
Administratorė
ChunElla


Lytis : Female Reputacija : 55
Pranešimų skaičius : 912
Fav. aktorė(s) : Park Min Young,Park Shin Hye,Shin Min Ah,Lee Bo Young
Fav. aktorius(iai) : Song Joong Ki,Yoo ah In,Lee Jong Suk,Woo Bin

"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun Empty
RašytiTemos pavadinimas: "Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun   "Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun EmptyAntr. 05 17 2011, 13:52

"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun

"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun 77776549

Gegužės 17 dieną įvyko MBC naujos dramos "Ripley" konferencija, kurioje dalyvavo Kim Seung Woo, Lee Da Hae, Park Yoochun ir Kang Hye Jung.
Konferencijoje Park Yoochun buvo paprašytas paaiškinti skirtumą tarp pirmosios jo dramos Sungkyunkwan Scandal ir naujosios.
Vaikinas atsakė: "Na, iškeičiau hanbok į kostiumus... Manau, kad šie du personažai skirtingai išreiškia skausmą. Ne taip kaip Lee Sun Joon, mano personažas dramoje "Ripley" pasirodo su šypsena. Jis visada šypsosi, bet po kurio laiko pradeda lieti ašaras."
Jis tęsė:"Jaučiau didelį spaudimą, kai nusprendžiau sutikti vaidinti šioje dramoje. Didžiausias mano rūpestis buvo ir yra, kaip reaguos žiūrovai, nes jie puikiai įvertino mano pirmąją dramą. Visi mane labai palaiko per filmavimus, todėl jaučiuosi daug jaukiau."
Paklaustas, kaip jam sekasi vaidinti su patyrusiais aktoriais, vaikinas atsakė: "Labai nervinuosi. Padariau daug nevykusių kadrų, prakaitavau ir raudonavau. Tai mano antra drama, todėl stengiuosi tobulėti"
Kang Hye Jung, kuri vaidina antraeilį merginos personažą, pagyrė Yoochun: "Yoochun-ssi yra puikus aktorius ir įdeda daug pastangų į tai. Aš manau, kad jis puikiai tinka personažui ir šiai dramai. Manau, kad jis puikiai galėtų gauti vaidmenis idol dramose, tačiau jis nepasikliauna savo populiarumu ir išbando rimtesnius projektus"
Yoochun prasitarė apie savo apsisprendimą suvaidinti "Ripley": "Labai norėjau vaidinti melodramoje. Taip pat man labai patiko personažas, kurį man siūlė. Pamačius visą scenarijų, aš apsisprendžiau, kad noriu dirbti su šia komanda"


Teaseris:


Konferencijos nuotraukos:
"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun 84b2d5b78bdabf9db75c6babbd2d0e17 "Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun A584a9d8ce83bbb8d2d1338edd8f1461 "Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun 37faff27c709cfde1211144398908895 "Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun 8ed224cfb666dec2134733ce95644936
"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun 909daffc457433709e7168a6919a176f "Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun 126c1b158bc3e3a588a680c69f73eed8
Atgal į viršų Go down
 
"Ripley" konferencija + interviu su Park Yoochun
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» "The King" - trečia Park Yoochun drama?
» Yoochun'o mažasis broliukas naujoje dramoje
» Daugiau apie "Ripley"
» "Ripley" pirmosios nuotraukos
» MBC neprailgins "Miss Ripley"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą! :: Pagrindinis! :: Naujienos-
Pereiti į: