rodiklisPagrindinisDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Dong Wan išleistas iš armijos

Go down 
AutoriusPranešimas
ChunElla
Administratorė
Administratorė
ChunElla

Lytis : Female Reputacija : 55
Pranešimų skaičius : 912
Fav. aktorė(s) : Park Min Young,Park Shin Hye,Shin Min Ah,Lee Bo Young
Fav. aktorius(iai) : Song Joong Ki,Yoo ah In,Lee Jong Suk,Woo Bin

RašytiTemos pavadinimas: Dong Wan išleistas iš armijos   Št. 12 11 2010, 11:47

Dong Wan išleistas iš armijos

Jau antrasis grupės Shinhwa narys ir aktorius Dong Wan buvo išleistas iš armijos. Vos prieš mėnesį išėjo iš armijos jo grupės draugas Eric Mun, o dabar ir Dong Wan.
Vyras prisipažįsta, kad grįžta suvyriškėjęs ir pasikeitęs. Jį pasitiko daugybe fanų, kurie laukė savo dievaičio ištisus 2 metus. Žurnalistai negailėjo Dong Wan klausimų, tačiau labiausiai visus domino, kokius patarimus davė Eric, kai šie buvo armijoje. Vyras neslėpdamas prisipažino: “Eric liepė niekada nesėdėti ant stalo ir nemiegoti ant jo, o jei labai noriu miegoti, privalau nueiti į tualetą ir ten numigti. Ne kartą miegojau užsidaręs kabinoje ir atsisėdęs ant klozeto” juokėsi prisiminęs. Dong Wan neslėpė, kad į armiją atvykdavo daug žymių merginų grupių koncertuoti, tačiau jam labiausiai patiko Kara grupės merginos, tačiau nedrįso jų užkalbinti. Žurnalistai neslėpė susidomėjimo ir klausinėjo, koks narys atėjo pasveikinti dėl išleidimo, Dong Wan atsakė: “Andy mane stipriai apkabino, kai atėjo išleidimo laikas, o Minwoo pavyduliaudamas man pagrūmojo kumščiu, tačiau iš kitų nesulaukiau jokių skambučių, žinau, kad Eric užsiėmęs filmavimais, Hyesung Japonijoje, o Junjin ligoninėje, todėl važiuosiu jo aplankyti, o tada trauksiu į Japoniją, nes laukia fanmeet.
Tačiau įdomiausia buvo, kai vyrukas prisipažino, jog dažnai pasvarsto apie santuoką ir su savo grupės nariais dažnai apie tai pasikalba: “Mes neskubam vesti, tačiau visi galvojame, kad nereiktų laukti 35 ar 36 metų, tačiau kartu suprantame, kad santuoka yra keblus reikalas. Prisiminus senus laikus, šalia mūsų visada sėdėdavo gana daug merginų, tačiau prieš išeinant į armiją šalia mūsų buvo tik Andy mergina Solbi ir mes 6.
Taip pat Dong Wan su džiaugsmu kalbėjo apie grupės Shinhwa atsikūrimą, vos tik visi nariai išeis iš armijos: “Mūsų sugrįžimas turėtų būti 2012-aisiais, žinom, kad tai bus nelengva, kai aplinkui tiek daug naujų idol grupių, tačiau žinome, kad fanai mūsų laukia ir visas sunkus darbas bus labai džiaugsmingas. Noriu vėl šokti kartu su visais ir dainuoti smagias dainas.
Vyras prasitarė, jog svarsto dramų ir filmų projektus, nes jau režisieriai jam įdavė kelis scenarijus, kad galėtų perskaityti ir apsvarstyti, ar verta prisijungti. Dong Wan sako, kad būtinai grįš į aktorystę._________________
SHIPPING YUNBOA! YA,JUST GET MARRIED~
Atgal į viršų Go down
 
Dong Wan išleistas iš armijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sveiki atvykę į Asian Dramas forumą! :: Pagrindinis! :: Naujienos-
Pereiti į: